دات نت نیوک

طراحی جعبه و کارتن

 

شکل و طرح محصولات (Package) نشانه قوت و کیفیت یک برند است. نهایت دقت در طرح محصولات میتواند به فروش محصول و ماندگاری در ذهن مخاطب کمک نماید. تیغ خاص و قالب منحصر بفرد نیز از جمله مواردی است که بایستی به طراح سپرده شود. طرح کارتن و جعبه را معمولا بر روی صفحات فلت طراحی کرده و با تیغ برش و خط تا های مخصوص به شکل جعبه در می آید. ماکت جعبه می بایست به تایید سفارش دهنده برسد. انتخاب متریال به مکان توزیع، وزن محصول و... وابسته است.

 

- ابعاد، تیغ خاص، تعداد رنگ ومشخصات متریال به پیشنهاد طراح با سفارش دهنده توافق میگردد.

- تهیه عکس های محصولات به عهده سفارش دهنده خواهد بود.در صورت نیاز به عکاسی هزینه آن جداگانه محاسبه می گردد.

-کلیه مطالب جعبه و کارتن به صورت تایپ شده دریافت می گردد و مسئولیت غلط املایی و اشتباهات مشخصات به عهده سفارش دهنده

می باشد.

- زمان تحویل اتود های اولیه به صورت موردی توافق می گردد.

- مسئولیت فنی طرح به لحاظ خروجی های چاپی به عهده شرکت کاس خواهد بود.

 
 

مقالات مرتبط

طراحی بسته بندی

SuperUser Account 0 1734 Article rating: 5.0

برای تعریف بسته بندی در لغت نامه آمده است که بسته بندی به معنای: تهیه ظرف محافظ یا سیستمی که سلامت محصول را در فاصله بین تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات، صدمات، لرزش، فشار و ارتعاش، در امان نگه دارد. از طرفی بسته بندی با توجه به فرهنگ ملی و اقلیمی سیستمی است که از سویی  موجبات ایجاد ارتباط بین تولید کننده و توزیع کننده را فراهم می آورد و همچنین بین آن دو و مصرف کننده ارتباط منظم و قابل اطمینانی برقرار میکند.

امروزه گسترش و توسعه فن آوری در دنیا بر همه ی فعالیت های انسان تأثیر گذاشته است و هم زمان با این امر، توسعه ارتباطات و وسایل ارتباط جمعی هم توانسته، تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی را در جهان به صورت پیشرفته ای جریان دهد. یکی از وسایل ارتباط جمعی و اطلاع رسانی، بسته بندی محصولات است که در  دید مصرف کنندگان می باشد. بسته بندی کالا در تمامی جهان دو نقش بسیار مهم را ایفا می کند:

  1. ایجاد محیطی امن برای محصول
  2. معرفی بهتر کالا و تشویق مخاطب به خرید آن
RSS
123movies